Aktuality

Informace pro pacientky o možnosti internetového objednávání.

Internetové objednání.

Nově nabízíme možnost objednat se k nám pomocí vzdáleného přístupu – internetu. Lze se objednávat na termíny od 18.8.2021. Podmínkou hladkého vyřízení objednávky je jednoduchá registrace do systému  (přihlášení) a vaše e-mailová adresa, uvedená v kartě pacienta.

Podmínkou hladkého vyřízení objednávky je:

  • u pacientek bez přihlášení a nových pacientek správné vyplnění objednávkového formuláře,
  • u pacientek s přihlášením zadaná e-mailová adresa v kartě pacienta a jednoduchá registrace do systému (přihlášení).

Odkazy na internetový přístup jsou následující:

1. Pro pacientky bez přihlášení a pro nové pacientky klikněte na následující odkaz:

Po zvolení OrdinacePožadovaného lékaře a vybraného volného termínu se vám otevře dotazová tabulka, kde je nutné vyplnit několik základních údajů a po odeslání požadavku vám systém zašle zpětnou informaci o vaší objednávce.

2. Pro pacientky s přihlášením (se zadanou e-mailovou adresou v kartě pacienta) klikněte na  následující odkaz:

Pro první přístup prosíme pacientky, které budou mít o tuto službu zájem, aby zvolily volbu „Registrace, nebo zapomenuté heslo“ a vytvořily si tak vstupní přihlašovací údaje. Systém vás doprovodí dalším postupem. Po přihlášení do systému zvolte Ordinaci,  Objednávky,  Požadovaného lékaře a vybraný volný termín. Po odeslání požadavku vám systém zašle zpětnou informaci o vaší objednávce.

Dále prosíme pacientky, které se chtějí objednat telefonicky, aby volaly na pevnou linku – tedy.:   267 295 263 a to od pondělí do čtvrtka mezi 13. a 15. hodinou. Bude k disposici externí recepční, na kterou bude telefon přesměrován.  Tato služba bude ve zkušebním modu spuštěna od 1.9.2021.  V dopoledních hodinách jsou přítomny sestry, které však ne vždy mohou hovor přijmout. V této době lze volat i na mobil 601 373 287.  

V tomto systému lze po registraci objednávat i e-recept nebo zadat důležitý vzkaz, který bude vyřízen následující den.

Jako další možnost kontaktu zůstává mailová adresa   gynhelp1@seznam.cz , u které bychom byli rádi, aby byla časem minimalizována.

Vážené klientky,

tímto reagujeme na Vaše stížnosti ohledně obtížnosti se dovolat do ordinace a objednat se. Proto Vás prosíme, abyste při návštěvě ordinace sdělily sestrám Vaši e-mailovou adresu. V případě dovolených není na telefonu ani sestra.

Za všechny “ mouchy“, které jistě budou z počátku provázet spuštění novinek, se předem  omlouváme.

Ordinační hodiny dle rozpisu.

MUDr. Lochmanová bude v říjnu 14.+21.10.2021, v listopadu 4., 11. + 25.11.2021

Klientky s pravidelným předpisem receptů si mohou volat na naše telefonní čísla v době ordinačních hodin, prosíme o trpělivost. Klientkám budou zasílány recepty formou eReceptů.

Volejte, prosím, s týdenním předstihem.                                 

Prosíme klientky, aby pokud možno dodržovaly objednané časy, aby nedocházelo k jejich kumulaci na chodbě. Stejně tak žádáme klientky, u kterých probíhá jakékoliv onemocnění horních cest dýchacích nebo mají teplotu, aby od návštěvy lékaře upustily.

Akutní pacientky stále prosíme, aby přicházely do 9. hodiny z důvodu eventuálních odběrů a odvozu vzorků.

O ev. dalších změnách budeme informovat na našich webových stránkách.