Aktuality

Informace pro pacientky o možnosti internetového objednávání.

Internetové objednání.

Upozorňujeme na možnost objednat se k nám pomocí vzdáleného přístupu – internetu. Podmínkou hladkého vyřízení objednávky je jednoduchá registrace do systému  (přihlášení) a vaše e-mailová adresa, uvedená v kartě pacienta.

Podmínkou hladkého vyřízení objednávky je:

  • u pacientek bez přihlášení a nových pacientek správné vyplnění objednávkového formuláře,
  • u pacientek s přihlášením zadaná e-mailová adresa v kartě pacienta a jednoduchá registrace do systému (přihlášení).

Odkazy na internetový přístup jsou následující:

1. Pro pacientky bez přihlášení a pro nové pacientky klikněte na následující odkaz:

Po zvolení OrdinacePožadovaného lékaře a vybraného volného termínu se vám otevře dotazová tabulka, kde je nutné vyplnit několik základních údajů a po odeslání požadavku vám systém zašle zpětnou informaci o vaší objednávce.

2. Pro pacientky s přihlášením (se zadanou e-mailovou adresou v kartě pacienta) klikněte na  následující odkaz:

Pro první přístup prosíme pacientky, které budou mít o tuto službu zájem, aby zvolily volbu „Registrace, nebo zapomenuté heslo“ a vytvořily si tak vstupní přihlašovací údaje. Systém vás doprovodí dalším postupem. Po přihlášení do systému zvolte Ordinaci,  Objednávky,  Požadovaného lékaře a vybraný volný termín. Po odeslání požadavku vám systém zašle zpětnou informaci o vaší objednávce.

Dále prosíme pacientky, které se chtějí objednat telefonicky, aby volaly na pevnou linku – tedy.:   267 295 263 , a to v době ordinačních hodin.  V dopoledních hodinách jsou přítomny sestry, které však ne vždy mohou hovor ihned přijmout. Proto prosíme při volání o trpělivost a pochopení. V době mezi 13.00 – 15.00 lze volat i na mobil 601 373 287.   /kromě pátku/.

V systému internetového objenávání lze po registraci objednávat i e-recept nebo zadat důležitý vzkaz, který bude vyřízen následující den, bude-li dotyčný lékař přítomen.

Jako další možnost kontaktu zůstává mailová adresa   gynhelp1@seznam.cz , kde na Váš dotaz či přání bude odpovězeno mailem nebo Vám sestry následující den zavolají.

Byli bychom rádi, aby se internetový způsob objednání stal preferovaným pro objednání ke svému lékaři i předpis receptů. Z reakcí klientek, které tuto možnost využily, je již nyní zřejmé, že se jedná pro Vás o nejsnazší komunikaci s námi mimo ordinaci.

Ordinační hodiny dle rozpisu.

MUDr. Lochmanová ordinuje v lednu 6., 13. + 27.1.2022, v únoru 3., 17. + 24.2.2022.

Registrace nových pacientek k MUDr. Lochmanové jen po osobní domluvě.

MUDr. Lochman dovolená 31.1. – 2.2.2000 a 7.- 9.2.2022.

Dne 1.2.2022 bude ordinace uzavřena.

O recepty žádejte, prosím, s týdenním předstihem.                                 

Prosíme klientky, aby pokud možno dodržovaly objednané časy, aby nedocházelo k jejich kumulaci na chodbě. Stejně tak žádáme klientky, u kterých probíhá jakékoliv onemocnění horních cest dýchacích nebo mají teplotu, aby od návštěvy lékaře upustily.

Akutní pacientky stále prosíme, aby přicházely do 9. hodiny z důvodu eventuálních odběrů a odvozu vzorků.

O ev. dalších změnách budeme informovat na našich webových stránkách.