Aktuality

Informace pro pacientky o objednávání.

Vážené klientky,

vzhledem k tomu, že si mnohé z Vás stěžují na obtížné dovolání do ordinace, abyste se mohly objednat na vyšetření, a bohužel často oprávněně, připravujeme pro Vás možnost internetových objednávek. Proto Vás prosíme, abyste při návštěvě ordinace sdělily sestrám Vaši mailovou adresu.

Do doby, než bude tato služba zprovozněna, zřizujeme mailovou adresu gynhelp1@seznam.cz, na kterou napište, že jste se nedovolaly, a následný den Vám sestry nebo lékaři sami zavolají. Děkujeme Vám za pochopení, a jsme si vědomi, že ne za vše může jenom Covid.

Ordinační hodiny dle rozpisu.

MUDr. Lochmanová bude v červnu 2021 čtvrtek 10. + 24.6.2021, v červenci 15.+22.7.2021.

 Dovolená léto 2021   

MUDr. Beneš    – 5. – 16.7.2021, 2. – 6.8.2021       MUDr. Zmrhal – 8.+ 15.7., 5.+12.8.2021 MUDr. Krejčí – 1.7. – 31.8.2021

V týdnu od 5.-9.7.2021 bude ordinace zavřená. Akutní případy dop. kontrolu v nemocnici. Těhotné se budeme snažit objednat tak, aby v tomto termínu neměly plánovanou kontrolu.                         

Klientky s pravidelným předpisem receptů si mohou volat na naše telefonní čísla v době ordinačních hodin, prosíme o trpělivost. Klientkám budou zasílány recepty formou eReceptů.

Volejte, prosím, s týdenním předstihem.                                 

Prosíme klientky, aby pokud možno dodržovaly objednané časy, aby nedocházelo k jejich kumulaci na chodbě. Stejně tak žádáme klientky, u kterých probíhá jakékoliv onemocnění horních cest dýchacích nebo mají teplotu, aby od návštěvy lékaře upustily. Před vstupem do ordinace změří sestra klientkám teplotu, poté se tyto přesunou přímo před vstupní dveře do ordinace, kde je vyzvedne lékař.

Akutní pacientky stále prosíme, aby přicházely do 9. hodiny z důvodu eventuálních odběrů a odvozu vzorků.

O ev. dalších změnách budeme informovat na našich webových stránkách.